Меню Закрити

Ченнелінг: Реінкарнація – Втілення. Реінкарнація

Хто не чув історій про маленьких дітей, які знають про своє минуле життя так добре, що показують місце, де вони жили до попередньої смерті … Народження душі в новому тілі – це і називається реінкарнацією. Через неї проходять всі – люди, тварини, і навіть комахи. Але ось пам’ятають про своє минуле лише деякі, хоча досить і цих свідчень, які зайвий раз підтверджують безсмерття людської душі.

Що приносить це повторне повернення на Землю в новому тілі? Для чого воно потрібне, і хто змушує душу багаторазово народжуватися на цій Планеті?

Питань багато, але відповідей ще більше. Єдиної думки тут немає – це все-таки не математика, – та й будь точне відповіді можна очікувати, якщо все будується на припущеннях і суб’єктивних відчуттях кожного окремого Я.

Найстаріша і найбільш поширена версія: реінкарнація – це розплата за погану карму. Тобто душа, яка народилася знову, повинна виправити помилки попереднього життя. Хоча як це зробити, нічого не пам’ятаючи, ніхто виразно пояснити не може. Але вважається, що, якщо батьки п’яниці, то і дитина колись був алкоголіком і третирував своїх дітей. Зараз же, він повинен все випробувати на власній шкурі і виправитися. Вбивця в минулому житті – в цій стає жертвою, а померлі насильницькою смертю мають шанс віддати належне своїм катам. Тобто, після нового втілення, злодія – пограбують, дружині яка зраджувала -дістанеться гулящий чоловік, багатий скнара перетвориться в жебрака, ну і т.д.

Інше припущення, що існує якась Вища Рада, яка відправляє душі в фізичний світ за досвідом. Переживши всі людські емоції – страждання, радість, страх, відчай, скорботу, задоволення та ін. – душа стає не тільки більш зрілою, а й може поділитися цим досвідом згодом з тими, хто з якоїсь причини потребує цього на Небесах.

З’явилася і досить нова версія: життя на Землі – це віртуальна реальність, а реінкарнація – своєрідна гра тих душ, хто хоче пройти випробування в фізичному тілі. Гравці заздалегідь розподіляють ролі, тривалість життя і програмують важливі події, що змінюють перебіг “гри”. Пам’ять на цей період природно стирається і відновлюється тільки після “смерті”. Після неї ж підводять підсумки, і вирішується, хто з гравців пройшов випробування краще за всіх. Загалом, в курсі подібних реінкарнацій напевно був Шекспір, інакше б він не сказав свого часу: “Все життя гра, а люди в ній актори”.

Об’єднує всі версії одне – нове життя душа знаходить не один раз. Реінкарнація, це явище багаторазове і … цілком ймовірно, багатогранне: хтось посилається на Планету за гріхи (погану карму), когось посилають за досвідом, а самі зрілі і благочестиві душі, ностальгуючи, проводять вечори за віртуальною грою під назвою “Реінкарнація “.

http://www.chenneling.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *