Меню Закрити

Йога як шлях пізнання себе

На шляху до самопізнання кожна людина рано чи пізно задає питання, хто вона і для чого живе, чому так, а не інакше складається її життя, куди йти і для чого?

Дослівний переклад з “Йога-Сутр” основного пояснення, що є йога “Чітта врітті ніродха” душа, звичка, тіло – кожен може інтерпретувати по-своєму. Як на мене основним залишається поняття – звільнення духу від звички тіла, так як йога – це один зі ступенів пізнання самого себе, а отже тієї користі, яку ми можемо принести навколишньому світу.

Для багатьох сучасних людей – здоров’я тіла і розуму (духу) стоїть на першому місці. За допомогою методики АДХО-йоги (адаптативно-цілісної йоги) ми вдосконалюємо не тільки своє тіло, але і свій дух. І коли ми виконуємо певні асани (вправи) ми отримуємо комплексний вплив на наш організм в цілому – тіло і дух (розум). А так як система нашого організму складається з багатьох складових: кровоносна, лімфатична, м’язова, нервова – які тісно пов’язані між собою, то впливаючи на одну з них, ми впливаємо і на інші.

Для людей, які займаються йогою – поняття цілісності включає в себе не тільки фізичні навантаження, а й підтримання організму в здоровому стані правильним харчуванням і позитивним настроєм, для того, щоб могти пізнавати, творити, жити в гармонії і щасті з собою і тим, що нас оточує)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *