Меню Закрити

Переселення душ або минуле життя

Існує безліч релігій, які суперечать самі собі, але всі вони схожі в одному: душа людини має велику цінність і після смерті не зникає безслідно. Одні вірять в те, що вона потрапить до раю або в пекло, а інші переконані в тому, що незабаром після смерті, буде реінкарнація, і буде переселення душі.

І судячи з численних загадковим історіям, які пов’язані зі спогадами людини про минуле життя, не виключено, що воно так і є.

Розмарі з Вавилона

На початку XX століття містечку Блекпулі в Англії, в самій звичайної сім’ї народилася звичайнісінька дівчинка. Але незабаром батьки стали помічати щось дивне. Тільки дівчинка почала говорити, як заявила, що її ім’я Телеком Вентуі, а раніше жила вона в Вавилоні – аж в 1400 році до н. е.

Здивуванню батьків не було меж – звідки могли взятися у немовляти такі фантазії і на чому вони можуть бути побудовані, розмови на подібні теми в будинку не велися. І батьки довго не роздумуючи, звернулися до психіатра. Той виявився лікарем вельми вдумливим і зрозумів, що тут не йдеться про простий психічне відхилення. За допомогою він звернувся в Британське суспільство психологічних досліджень. Провідні психіатри країни взялися за вивчення дивною пацієнтки й дали їй псевдонім Розмарі. В ході дослідження з’ясували, що дівчинка має здатність в стані трансу говорити на якомусь древньому діалекті.

Її лікуючий лікар Фредерік Вуд був вражений тим, що слова виглядали не маренням божевільного, а явно мали якусь внутрішню логіку і послідовність. Він ретельно записав кілька фраз і послав їх ведучому англійської єгиптологу Говарду Халм. Незабаром надійшла відповідь від ураженого вченого: він заявив, що монологи Розмарі – осмислені фрази, які містять безліч понять, характерних для життя єгиптян дохристиянської доби. «Очевидно, – заявив він, – що розум, який контролює Розмарі, має гарне уявлення про мову і звичаї Стародавнього Єгипту при фараоні Аменхотепі III».

Скоро Говард Халм приїхав в Блекпул, для особистої зустрічі зі свідком епохи фараонів. Дівчинка точно давала відповіді на питання, відповіді на які були відомі лише жменьці вчених-єгиптологів. Природно, що Халм почав випитувати дівчинку про те, що залишилося прихованим в глибині століть, про те, чого не знає жодна людина в наш час, і Телеком Вентуі розкривала йому таємниці минулого … Але коли Халм виступив на наступному науковому засіданні і розповів про Древній Єгипті зі слів очевидця, його підняли на сміх, особливо після слів про те, що істину йому розповіла пацієнтка психіатра …

Канадський вікінг

Взагалі діти частіше за дорослих повідомляють подробиці про своє минуле життя. За твердженням вірять в переселення душ, вони просто не встигли забути обставини попередніх втілень.

Сьюдж, дворічний хлопчик зі Шрі-Ланки ледь почавши говорити, як тут же розповів, що його звуть Семмі Фернандо, проживав він в сусідньому селі і 2 роки тому загинув в автомобільній катастрофі. Розслідування виявилося не складним – сусіднє село була поруч, і батьки Сьюждіта вирушили туди. Як з’ясували, в селищі дійсно жив фермер Семмі Фернандо і загинув він незадовго до народження хлопчика. Сьюдж довго дивував батьків подробицями з чужого життя, але до шести років повністю забув своє минуле.

Це далеко не поодинокий випадок «провалу» в інший час. У 1930 році лікар з Нью-Йорка Маршалл Макдуффа почув, що його діти-близнюки говорять між собою на якоюсь дивною мовою. Довгий час він був упевнений, що цю тарабарщину дітлахи просто вигадали для спілкування один з одним, щоб необізнані не зрозуміли, про що йде мова. Якось в гості до Макдуффа зайшов викладач університету, професор кафедри стародавніх мов. Випадково почувши лепет дітей, він вирішив, що його розігрують. Як з’ясувалося, близнюки спілкуються між собою на арамейській мові!

Іноді знання вимерлих мов проявляються під гіпнозом. Одного разу під час гіпнотичного сеансу, проведеного в Америці доктором Морісом Нетертона, хлопчик одинадцяти років раптом заговорив незрозумілою говіркою. Пізніше сеанс гіпнозу повторили в присутності університетських викладачів. З’ясували, що це давня мова, якою висловлювалися на Середньому Сході …

Так само в стані гіпнотичного трансу один клерк з Канади раптом згадав, як колись давним-давно він був вікінгом і брав участь в кривавих походах. Але найцікавіше, що чоловік, до того як стати вікінгом, жив в Месопотамії в 650 році нашої ери. На підтвердження своїх слів канадець написав кілька фраз на якомусь незрозумілому мовою. Фахівці-філологи визначили, що це наріччя – сессамід павлаві, яке дійсно існувало в незапам’ятні часи на Сході …

Жрець з психушки

І цілком природно, що найбільше оповідань які пов’язані з минулими життями, переселення душ, можна зустріти в архівах психіатричних клінік – а куди ще можуть відправляти родичі людину, яка запевняє, що вона особисто бачила Клеопатру або Наполеона. Так само рідня прийшла і з мексиканцем Хуаном Санчесом, який часто розповідав про те, що колись був жерцем великого храму на острові в Середземному морі.

Він повідомляв дивні подробиці свого минулого життя – як він за допомогою різних трав і зілля перетворював небіжчиків в мумії, клав їх в глиняні саркофаги і ніс в храм. З слів Хуана, стіни святилищ прикрашалися зображеннями птахів, дельфінів і риб. У психлікарні до розповідей Хуана особливо не прислухалися. Але одного разу в новинах, які випадково почув лікуючий лікар мексиканця, розповіли про те, що на острові Крит під час розкопок виявили святилище-некрополь, заставлений саркофагами з муміями. На стінах його було безліч намальованих птахів і дельфінів, які, як з’ясувалося, у стародавніх греків супроводжували душі померлих у підземний світ …

Ще один випадок, що стався в психіатричній клініці, увійшов в аннали медицини. В одну з Коннектикутського психіатричних лікарень в вісімдесяті роки XX століття поступила жінка на ім’я Луїза Крамер, яка намагалася накласти на себе руки. В ході лікування з’ясувалося – причиною покінчити життя самогубством стало те, що по ночах вона, звичайна домогосподарка, мати двох дітей, переносилася в 1877 рік і ставала вчителькою по імені Пенелопа Ендрюс.

Історія хвороби Луїзи була викладена в медичному журналі, звідки про неї і дізналася широка громадськість.

Її лікуючий лікар Арнольд С. Брумер написав: «Феномен одночасного існування, що проявився дев’ять місяців тому, викликав у пацієнтки глибоку депресію. Жінка, якою вона стає, живе в похмурому холодному будинку, у неї хронічний кашель і багато інших нездужань. Вчить 16 дітей, які приходять до неї здалеку, пішки, путівцями. Гроші, які платять батьки учнів, складають весь її скромний бюджет. Луїза пробувала позбутися від повторюваних з ночі в ніч видінь за допомогою снодійного – але безуспішно. А коли не допоміг і психіатр, спробувала покінчити життя самогубством. Ми її обстежили під час цих бачень. Пацієнтка, абсолютно очевидно, стає кимось іншим. Твердить, що президент Америки – Резерфорд Б. Хейс, розповідає дітям про банківську кризу 1873 року, про прийнятої недавно Декларації прав людини, про творчість Марка Твена. До речі, їй дуже подобається його нова повість «Пригоди Тома Сойєра». Шкодує, що у неї немає власного примірника цієї книги ».

Цікаво, що після публікації цієї статті в Американському історичному суспільстві з’ясували, що в кінці XIX століття дійсно жила вчителька на ім’я Пенелопа Ендрюс, яка померла від сухот в 1882 році …

http://shtorm777.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *