Меню Закрити

Про нас

ПРО СЕБЕ :

Шевага Наталія – лайф-коуч, ,енергокаузолог, енергоцілитель.

Розкажу трохи про себе і свою роботу. Скільки себе пам’ятаю , стільки я щось шукала. Були всередині мене якісь питання, на які не було відповідей.

Життя показувало мені різні сторони – від щасливих моментів, до часів повної розрухи. Як і у кожного з нас. Але щось  не давало мені впасти духом, опустити руки і перестати рухатись далі.Мабуть кожен з нас відчував , як в час найтяжчих випробувань звідкись беруться потрібні люди, ресурси, сили і ти маєш можливість вийти з будь-якої ситуації. 

Я твердо впевнилась в тому, що немає проблем,які не можна вирішити. Головне, не очікувати чудес,  не боятись взяти відповідальність за своє життя у власні руки. Тому основною умовою роботи з людиною – є бажання самої людини вийти зі своїх проблем і почати жити щасливо.

Чудес не буває, але коли у серці є щира віра, бажання рухатись вперед – то Душа сама розкриває Шлях і людина має можливість отримувати все більше і більше тих ресурсів,які будуть необхідні їй на життєвому шляху.

Допомогти людині побачити і відчути внутрішнє Світло, яке і є її Душею, налагодити і укріпити цей зв’язок, розкрити свій внутрішній енергопотенціал, очиститись від різного енергетичного бруду і зцілити фізичне тіло – ось головні напрямки моєї діяльності.

А з такими шукачами, як я сама, я можу поділитися отриманими знаннями і навичками і повести по шляху самопізнання і розкриття свого серця.