Меню Закрити

Приємний радісний початок нового дня з корисною йогою

Коли зранку ви просинаєтесь  – зробіть собі приємний подарунок і займіться йогою. Початок дня ідеальний для настроювання себе, всього організму на приємний радісний день. Для пробудження достатньо декількох вправ, які можна зробити навіть в ліжку.

Почніть з невеликої концентрації на думках про майбутній день, про приємні і радісні моменти які він принесе. Найбільший ефект принесуть позитивні плани і … посмішка. Наступним буде невеликий комплекс вправ, який дозволить вам відчути своє тіло, з’явиться ясність і гострота розуму, наповненість енергією, здоров’ям, він допоможе прокинутися і дозволить набратися енергії на цілий день.

Для тих, хто любить поніжитися вранці підійде ранкова йога, складена з асан, які можна виконувати прямо в ліжку. Для деяких це може здатися фантастикою, але один раз спробувавши, замінити їх іншим просто не захочеться. Весь комплекс виглядає наступним чином:

  • Лежачи на спині, підніміть руки над головою і витягніть ноги максимально розтягуючи своє тіло, не забуваємо при цьому про дихання  – глибокий вдих і видих)
  • Лежачи на спині складаємо ноги ступнями разом – ромб-метелик – піджимаємо і підтягуємо мязи промежини тазового дна (Мула Бандху)
  • Лежачи на спині, піднімаємо і опускаємо таз декілька разів, підтягуючи Мула бандху, наші плечі при цьому залишаються на ліжку  – положення напівмісток (Бандхасана)

  • Далі необхідно встати на коліна і зробити упор долонями в ліжко, піднявши корпус паралельно поверхні. На вдиху спину слід прогнути, подивитися вгору. На видиху спину округлити, підтягнути підборіддя до грудей. Слід уважно стежити за диханням, краще, якщо воно буде повільним і спокійним – поза кішки і корови (Марджариасана і Битиласана)
  • Повертаємося на живіт і, роблячи глибокий вдих, потрібно зробити прогин у грудях, відштовхуючись ліктями і виштовхуючи лопатки трохи вгору. На видиху приймається вихідне положення – положення кобри (Бхуджангасана)
  • Завершувати йога-комплекс краще позою дитини (Баласана), для цього потрібно сісти на коліна, опустити корпус і руки вниз, і животом впертися в стегна. Розслабити руки і покласти їх уздовж тіла або потягнути вперед.

Зазвичай люди починають ранок з кави або душа, для того щоб отримати бадьорість на весь день. Однак пробуджуючий ефект надає і йога. Комплекс асан може подарувати фантастичні відчуття і допомогти зібратися з духом. Ранковий комплекс йоги для жінок дозволяє зарядитися позитивними емоціями, і м’яко пробудиться від сну. Стародавні йоги ніколи не втрачали початок дня, щоб привітати сонце і «скупатися» в перших, найбільш корисних для здоров’я тіла і духу сонячних променях.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *