Меню Закрити

Реінкарнація душі: 6 ознак минулому житті

Реінкарнація душі – це дуже спірне питання, про яке вчені всього світу говорять не один десяток років. Проте, існують ознаки, за якими можна зрозуміти, чи жили ви раніше.

Про те, що реінкарнація душі існує можуть свідчити безліч фотографій, на яких зображені люди з минулого і сучасності, схожі один на одного, як дві краплі води.

Деякі представники східної філософії поширили по світу теорію про реінкарнацію, пише Маркетіум. Якщо говорити дуже просто, то це віра в переселення душ. Багатьох людей це приваблює, оскільки їм приємно думати що вони можуть з квітки стати людиною, потім, скажімо, якою-небудь твариною. Адепти філософії реінкарнації виділяють шість ознак, за якими можна нібито розпізнати, що у душі було минуле.

1. Людина бачить сни, що повторюються

Одній жінці постійно снився один і той же страшний сон: вона маленька дитина, дівчинка, і біжить довгим темним коридором в одязі епохи Великої депресії. Її переслідує невідомий чоловік з сокирою. Коли він хапає її, вона прокидається. Якщо вам сниться, що ви – якийсь інший чоловік, живете в якомусь іншому часі, і цей сон повторюється, то, на думку східних мудреців, у вас була минуле життя.

2. Сильне шосте чуття

Інтуїція є у кожної людини, але, як правило, в молодості вона досить поверхнева, а ось з віком і досвідом стає сильнішою і чіткішою. Східні вчення наполягають: сильна природжена інтуїція – ознака перероджень душі.

3. Пам’ять про те, що не сталося

Іноді людина може в деталях пам’ятати ситуації, які апріорі не могли з нею статися. Наприклад, пам’ять про власну старість молодої людини. Втім, ця ознака зустрічається досить рідко.

4. Моменти передбачення

Індуїсти вважають, що іноді людям може відкриватися майбутнє через думки, почуття, зір. Юнг це відносив до колективного несвідомого. Механізм цього невідомий, але східні філософи вважають, що у людей пройшли реінкарнацію це можливо.

5. Відчувати себе старішою

Цей феномен може зустрічатися, коли людині здається, що його душа живе довше, ніж він сам. Якщо ви мудрі не по роках або відчуваєте себе більш зріло, ніж повинні, не виключено, що у вас за спиною є минуле, а зараз – одне з «справжніх».

6. Людині шалено подобаються певні епохи чи культури

Ну, наприклад, хтось народився в 1988, а його до мурашок притягують 20-ті. Або чистокровний німець раптом відчуває себе як вдома, потрапивши, скажімо, в Сан-Франциско. Якщо вірити індуїстської теорії, це не просто так, і ці люди вже були там, жили в цьому місці або часі. Але в минулому житті.

https://joinfo.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *