Меню Закрити

Що таке духовний шлях

Давайте спробуємо розібратися в тому, що таке духовний шлях і що означає вираз «встати на духовний шлях свого розвитку». Не всі розуміють справжнє значення цього виразу.

Отже, почнемо по порядку. Майже у кожної людини настає в житті момент, коли вона починає замислюватися про те, для чого вона живе, в чому сенс її життя. І, як правило, це є першою ознакою того, що душі, нарешті, вдалося достукатися до людини. Найчастіше це відбувається тоді, коли настають для вас важкі часи: особисті трагедії, фізичні травми, серйозні життєві випробування. Адже коли ви щасливі, ви просто насолоджуєтеся життям, не думаючи ні про що. А ось далі у всіх відбувається по-різному, і це залежить від багатьох причин: від вашого місця проживання, освіти, світовідчуття, від людей, які вас оточують, від тих завдань, які ставила ваша душа перед своїм втіленням. Але повірте: як тільки людина «прокинулася», до неї тут же підключаються Вищі Сили, які всіма доступними їм засобами намагаються допомогти їй вийти на дорогу, що веде до Бога.


Дуже багато залежить
від віку вашої душі. Чим старше вона, тим серйозніші завдання стоять перед нею на Землі і тим більше допомоги їй надається для того, щоб змогла вона виконати місію, заради якої прийшла на Землю. У чому може виражатися ця допомога? Ви «раптом» починаєте знаходити потрібні вам книги, статті, телевізійні передачі, зустрічати людей, які відкривають вам очі на абсолютно нові для вас речі, ви потрапляєте в новий для себе світ нематеріальних речей, який приваблює вас вже набагато більше, ніж ваше минуле життя , і чим далі просуваєтесь ви цим шляхом, тим більше інформації ви отримуєте. Вона сиплеться вже буквально з усіх боків, і ви не знаєте, на чому зупинитися, що потрібно саме вам: стільки навколо всяких езотеричних шкіл, духовних вчителів, новомодних навчань, енергетичних практик. Як же вам розібратися у всьому цьому, як не потонути в цьому потоці духовних знань? Багато з вас починають пробувати одне, друге, третє, стаючи вже професорами в багатьох галузях знань. І все ж, перечитавши масу духовної літератури і перепробувавши на собі найрізноманітніші енергетичні практики, ви відчуваєте, що ця кількість накопичених вами знань ніяк не може перейти в якість – не приводить вас в стан гармонії і душевного спокою.
Чому це відбувається. Справа в тому, що і тут, на вашому духовному шляху, вас чекають всі ті ж небезпеки, від яких намагалися ви втекти. Адже ви все ще продовжуєте жити в дуальном світі, так само як і ваші духовні вчителі, які мимоволі роблять на вас вплив: вони намагаються контролювати вас і навернути. А вам потрібно навчитися як знайти себе, як знайти свій шлях, як виконати бажання вашої душі. Це не просто, але накопичений вами багаж уже дозволяє це зробити.


Отже, перше, про що потрібно подумати: яке моє призначення на Землі, що я можу зробити корисного для людей, в чому полягає справа моєї душі – що виходить у мене найкраще? І вже виходячи з цього, будувати своє подальше життя. Визначившись з головним своїм призначенням на Землі, ви зможете вже спокійно, без суєти підібрати для себе і вс
і допоміжні «інструменти»: потрібну літературу, духовні практики, однодумців і помічників. І ви вже не будете розпорошуватися, а зупинитесь на тому, що потрібно саме вам. І це вже буде ваш духовний шлях, який не нав’язаний кимось іншим, а той, який вибрала ваша душа. Бажаємо щоб знайшли ви його якомога швидше.

 http://harmoniyadushi.com

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *